Informace ke stravování

Výdej obědů: cizí strávníci + výdej do jídlonosiče 11:20 – 11:40, žáci 11:40 – 14:00.

Čas vydávání do jídlonosičů je nutné dodržovat, z hygienických důvodů není možno vydat jídlo do jídlonosiče mimo stanovenou dobu!

– Vyzvedávat obědy nemohou žáci v izolaci nebo s nařízenou karanténou, ani zákonní zástupci nebo třetí osoby s nařízenou izolací nebo karanténou.

– K odběru stravy slouží čip, který zároveň slouží žákovi pro vstup do budovy, cena čipu je 200 Kč a je žákovi vždy předán na začátku vzdělávání.

Informace k objednávkovému terminálu ve školní výdejně – návod k použití

Cena kompletního oběda (polévka, hlavní chod, nápoj a případně doplněk – salát, kompot, desert, ovoce, mléčný výrobek):
1. skupina žáci 7 – 10 let 31,- Kč
2. skupina žáci 10 – 14 let 36,- Kč
3. skupina žáci nad 15 let 42,- Kč
4. skupina dospělí a cizí strávníci 92,- Kč

• Tabulky se skutečnými váhovými normami hotových jídel dle normy od 1. 5. 2023 K NAHLÉDNUTÍ ZDE
  • Doba pro odhlašování  obědů je nejpozději do 10.30.hodin předcházejícího pracovního dne. Po tomto termínu bude odhlašování ukončeno. Tato změna je z důvodu komunikace s dodavateli  o upřesnění objednávek na příští den. Odhlášení lze provést internetem přes aplikaci strava.cz, mobilním telefonem prostřednictvím předepsané SMS, nebo výjimečně telefonicky.
  • Vedoucí školní jídelny: Ivana Smolková
    • telefon:  581 580 055  ( Pozor! Tento telefon slouží jen pro dodavatele ŠJ, nikoli pro strávníky. Dotazy strávníků, přihlášky atd. prosím volejte výhradně na telefon p. Bernátovi. Děkujeme.)
    • e-mail: smolkovademlova@seznam.cz (Pozor! Tento e-mail slouží jen pro dodavatele ŠJ, nikoli pro strávníky. Dotazy strávníků, přihlášky atd. prosím zasílejte výhradně na e-mail p. Bernátovi. Děkujeme.)
  • Hlavní kuchařka: Vladislava Kűhrová
  • Účetní školní jídelny: Ing. Milan Bernát
    • telefon: 585 223 067
    • e-mail: bernat@zsdemlova.cz