Ples se opět vydařil

Skvělá atmosféra provázela tradiční ples ZŠ Zeyerova. Opět v reprezentativních prostorách Slovanského domu byl pro rodiče a přátele školy připraven bohatý program, který letos doplnilo několik překvapení.

Po slavnostním zahájení ředitelkou školy Mgr. Vladimírou Švecovou a předsedou SRPŠ Jiřím Čamachem se pozornost upřela na žáky devátých tříd. Slečny v krásných šatech a účesech vpluly na parket ruku v ruce s pány v oblecích s motýlkem a společně se postarali o dokonalé předtančení. S úsměvem na tváři si všichni toto chvilku užili. Pak už nastalo premiérové a velmi očekávané stužkování. Všichni žáci 9. tříd obdrželi od svých třídních učitelek stužky a dívky od chlapců květinu. Překvapením pak byl vtipný a zároveň dojemný proslov zástupkyň posledního ročníku, šerpa a nádherná kytice pro jejich třídní učitelky. A aby překvapení nebylo málo, pro návštěvníky plesu si připravili na závěr moderní tanec.

Poté se již okamžitě zaplnil sál tancechtivými návštěvníky, kterým hrála kapela Novios. O zpestření programu se postaraly žákyně Kateřina Svrchokrylová, která zaujala svým energickým vystoupením, a břišní tanečnice. O půlnoci čekala na všechny bohatá tombola a hned po ní se spokojení hosté vrátili na parket. Ten opouštěli až v brzkých ranních hodinách, což svědčilo o tom, že zábava byla neustále v plném proudu. Dobrá nálada a úsměvy na tvářích dokládaly, že si tento večer všichni velice užili.

Poděkování tak patří nejen deváťákům za jejich vystoupení, ale i vedení SRPŠ na organizaci, učitelům za výzdobu sálu a nácvik polonézy a rodičům za dary do tomboly a občerstvení. Slova chvály zejména od rodičů nás podporují v tom, že se už nyní těšíme na ples v dalším školním roce.